Matomo ist unser Tracking Dienst

Pink Fall - Samsung Galaxy A12 Nacho Handyhülle
3 Kupi, 1 Brezplačno
Image 1

Pink Fall
Samsung Galaxy A12 Nacho Ohišje za telefon - Soft case

23,99 € vključno z DDV.

Izberite svojo napravo:

Vrsta ovitka:

Ni na voljo

Vaš izdelek

1 Dodano

Izdelek slika Pink Fall - Samsung Galaxy A12 Nacho Handyhülle

Dodano

Pink Fall - Samsung Galaxy A12 Nacho Handyhülle - Soft case

vključno z brezplačnim poštnim stroškom

Nakupovalna košarica

Brezplačna dostava

Fleksibilno in varno plačevanje

30 dni garancije za vračilo denarja

Obsežen zaščitni sistem



Opis proizvoda

🍂 Potopi se v nežno plat jeseni – z našo „Pink Fall“-ovojnico za tvoje Samsung Galaxy A12 Nacho. Nežni listi v rožnatih tonih na svetlem ozadju prinašajo toplo, mirno vzdušje jeseni na eleganten način na tvoj pametni telefon.


Kar nas dela posebne: 🍁✨

  • Stilna „Pink Fall“-oblikovanje z jesenskimi listi v roza – elegantno, ženstveno in popolno za hladno obdobje
  • Zanesljiva zaščita za tvoje Samsung Galaxy A12 Nacho pred praskami, udarci in vsakdanjo uporabo
  • Rahlo, vitko obliko, ki prijetno leži v roki in ne povečuje tvoje naprave brez potrebe
  • Točne odprtine za polno funkcionalnost – kamera, gumbi in priključki ostanejo vedno dostopni
  • Kakovosten material, ki ohranja obliko in barve trajno lepe

Z „Pink Fall“-ovojnico postane tvoj Samsung Galaxy A12 Nacho jesensko modni dodatek z nežno prisotnostjo. Popolno za vse, ki želijo stilno praznovati prehod letnih časov – v toplih tonih in z veliko občutka za oblikovanje.

👉 Užij tiho lepoto jeseni – z „Pink Fall“. 🍂📱💗

FAQ



Informacije o izdelku

Kolekcije

Najdi najnovejše kolekcije

Narava ti je pri srcu?
Nam tudi.

Zato izdelamo tvojo Pink Fall Samsung Galaxy A12 Nacho etui za telefon šele ob nakupu. Tako zmanjšamo porabo virov in skupaj prispevamo k našem okolju.

Narava ti leži na srcu?
Nam prav tako.

Smo podjetje s sedežem v Nemčiji in dajemo velik pomen kakovosti in zadovoljstvu strank. Z našo lokalno storitvijo smo ti vedno na voljo z tvojo Pink Fall Samsung Galaxy A12 Nacho etuijem za telefon.

Tvoja Pink Fall Glided-telefonka estetska in funkcionalnost združuje

Naši ovitki združujejo stilno zasnovo z robustno funkcionalnostjo. Ovitka Pink Fall Samsung Galaxy A12 Nacho varuje vaš pametni telefon zanesljivo in hkrati predstavlja eleganten izjav. Popolno za vse, ki cenijo kakovost in stil.

Druge ovitke za telefon za Samsung Galaxy A12 Nacho

Za vsak stil ima Glided nekaj!