Matomo ist unser Tracking Dienst

Yellow Wavy - Samsung Galaxy S10e Handyhülle
3 Kupi, 1 Brezplačno
Image 1

Yellow Wavy
Samsung Galaxy S10e Ohišje za telefon - Tough case

29,99 € vključno z DDV.

Izberite svojo napravo:

Vrsta ovitka:

Ni na voljo

Vaš izdelek

1 Dodano

Izdelek slika Yellow Wavy - Samsung Galaxy S10e Handyhülle

Dodano

Yellow Wavy - Samsung Galaxy S10e Handyhülle - Tough case

vključno z brezplačnim poštnim stroškom

Nakupovalna košarica

Brezplačna dostava

Fleksibilno in varno plačevanje

30 dni garancije za vračilo denarja

Obsežen zaščitni sistem



Opis proizvoda

Pomahaj pozdraviti svoj novi najljubši videz – z našo 'Yellow Wavy' Samsung Galaxy S10e ovitkom!

To oblikovanje je poklon dobremu razpoloženju, sončnim žarkom in stilni lahkotnosti. Valovite, ukrivljene linije v sveži rumeni barvi dajo tvojemu Samsung Galaxy S10e-u igriv, a hkrati moderen videz – popolno za vse, ki hrepenijo po več pozitivnosti v vsakdanjem življenju.


Kar 'Yellow Wavy' Samsung Galaxy S10e ovitek dela posebnega:

🌞 Živahen rumen valovni dizajn – dinamičen, živahen in poln energije: pravi magnet za tvoj Samsung Galaxy S10e

🌞 Praktična zaščita – zanesljivo ščiti tvoj Samsung Galaxy S10e pred praskami, udarci in manjšimi nesrečami

🌞 Lahek in eleganten – odlično leži v roki in ne obteži tvojega Samsung Galaxy S10e-a

🌞 Precizni izrezi – vse funkcije tvojega Samsung Galaxy S10e-a ostanejo enostavno dostopne

🌞 Trajna materiala – da barve in oblike sijejo kot prvega dne


Z „Yellow Wavy“ prinašaš popolno mešanico stila in funkcionalnosti na svoj Samsung Galaxy S10e. Sončna barvna shema in dinamičen vzorec takoj prinesejo dobro voljo – ne glede na to, ali si v pisarni, na kavi ali na poti.

Privošči svojemu Samsung Galaxy S10e-u videz, ki si ga zasluži – z 'Yellow Wavy' od Glided. Sveže. Moderna. Drugačna. 📱💛✨

FAQ



Informacije o izdelku

Kolekcije

Najdi najnovejše kolekcije

Narava ti je pri srcu?
Nam tudi.

Zato izdelamo tvojo Yellow Wavy Samsung Galaxy S10e etui za telefon šele ob nakupu. Tako zmanjšamo porabo virov in skupaj prispevamo k našem okolju.

Narava ti leži na srcu?
Nam prav tako.

Smo podjetje s sedežem v Nemčiji in dajemo velik pomen kakovosti in zadovoljstvu strank. Z našo lokalno storitvijo smo ti vedno na voljo z tvojo Yellow Wavy Samsung Galaxy S10e etuijem za telefon.

Tvoja Yellow Wavy Glided-telefonka estetska in funkcionalnost združuje

Naši ovitki združujejo stilno zasnovo z robustno funkcionalnostjo. Ovitka Yellow Wavy Samsung Galaxy S10e varuje vaš pametni telefon zanesljivo in hkrati predstavlja eleganten izjav. Popolno za vse, ki cenijo kakovost in stil.

Druge ovitke za telefon za Samsung Galaxy S10e

Za vsak stil ima Glided nekaj!