base.tracking_service_alt

Cute Sunset - Xiaomi Redmi Note 14 Pro Ohišje za telefon
3 Kupi, 1 Brezplačno
Cute Sunset - Xiaomi Redmi Note 14 Pro Ohišje za telefon

Cute Sunset
Xiaomi Redmi Note 14 Pro Ohišje za telefon - Soft Case

23,99 € vključno z DDV.

Izberite svojo napravo:

Vrsta ovitka:

Ni na voljo

Vaš izdelek

1 Dodano

Izdelek slika Cute Sunset - Xiaomi Redmi Note 14 Pro Handyhülle

Dodano

Xiaomi Redmi Note 14 Pro Ohišje za telefon - Soft Case

vključno z brezplačnim poštnim stroškom

Nakupovalna košarica

Brezplačna dostava

Fleksibilno in varno plačevanje

30 dni garancije za vračilo denarja

Obsežen zaščitni sistem



Opis proizvoda

"Cute Sunset" – Deine Xiaomi Redmi Note 14 Pro-Hülle mit traumhaftem Sonnenuntergang! 🌅⛵💖

Lass dich von der Magie des Sonnenuntergangs verzaubern! Mit unserer „Cute Sunset“-Handyhülle trägst du das beruhigende Farbenspiel von Himmel und Meer immer bei dir. Ein sanfter Sonnenuntergang taucht das Wasser in warme Töne, während ein kleines Schiff friedlich auf den Wellen schaukelt – die perfekte Kombination aus Ruhe, Abenteuer und Romantik.


Warum du „Cute Sunset“ lieben wirst:

🌅 Traumhafte Farben: Warme Orange-, Rosa- und Blautöne lassen dein Xiaomi Redmi Note 14 Pro in einem einzigartigen Licht erstrahlen.

⛵ Maritimes Feeling: Das kleine Schiff auf dem ruhigen Meer verleiht dem Design eine besondere Tiefe – perfekt für alle, die das Meer lieben.

📱 Hochwertiger Schutz: Dein Xiaomi Redmi Note 14 Pro bleibt sicher vor Kratzern und Stößen, während du ein atemberaubendes Design genießt.

🎨 Langlebiger Druck: Die Farben verblassen nicht, sodass dein Sonnenuntergang für immer strahlt.

👜 Schlank & leicht: Angenehme Handhabung, ohne dein Xiaomi Redmi Note 14 Pro unnötig zu beschweren.


Mit „Cute Sunset“ trägst du den perfekten Moment immer bei dir – ein Hauch von Urlaub, eine Brise Freiheit und eine Prise Romantik. Egal, wo du bist, diese Hülle bringt dich in Gedanken ans Meer.

Hol dir jetzt „Cute Sunset“ und lass dein Xiaomi Redmi Note 14 Pro in den schönsten Farben des Himmels leuchten! 🌅⛵📱✨

FAQ



Informacije o izdelku

Kolekcije

Najdi najnovejše kolekcije

Narava ti je pri srcu?
Nam tudi.

Zato izdelamo tvojo Cute Sunset Xiaomi Redmi Note 14 Pro etui za telefon šele ob nakupu. Tako zmanjšamo porabo virov in skupaj prispevamo k našem okolju.

Narava ti leži na srcu?
Nam prav tako.

Smo podjetje s sedežem v Nemčiji in dajemo velik pomen kakovosti in zadovoljstvu strank. Z našo lokalno storitvijo smo ti vedno na voljo z tvojo Cute Sunset Xiaomi Redmi Note 14 Pro etuijem za telefon.

Tvoja Cute Sunset Glided-telefonka estetska in funkcionalnost združuje

Naši ovitki združujejo stilno zasnovo z robustno funkcionalnostjo. Ovitka Cute Sunset Xiaomi Redmi Note 14 Pro varuje vaš pametni telefon zanesljivo in hkrati predstavlja eleganten izjav. Popolno za vse, ki cenijo kakovost in stil.

Druge ovitke za telefon za Xiaomi Redmi Note 14 Pro

Za vsak stil ima Glided nekaj!