base.tracking_service_alt

Green Lime - Huawei P30 Ohišje za telefon
3 Kupi, 1 Brezplačno
Green Lime - Huawei P30 Ohišje za telefon

Green Lime
Huawei P30 Ohišje za telefon - Tough Case

29,99 € vključno z DDV.

Izberite svojo napravo:

Vrsta ovitka:

Ni na voljo

Vaš izdelek

1 Dodano

Izdelek slika Green Lime - Huawei P30 Handyhülle

Dodano

Huawei P30 Ohišje za telefon - Tough Case

vključno z brezplačnim poštnim stroškom

Nakupovalna košarica

Brezplačna dostava

Fleksibilno in varno plačevanje

30 dni garancije za vračilo denarja

Obsežen zaščitni sistem



Opis proizvoda

„Green Lime“ – Die erfrischendste Huawei P30-Hülle von Glided! 🍋📱

Mach dein Huawei P30 mit der „Green Lime“-Hülle von Glided zum absoluten Hingucker! Das strahlende Limetten-Design sorgt für einen frischen Look und bringt Sommer-Vibes direkt auf dein Huawei P30. Perfekt für alle, die Glided lieben und ihrem Huawei P30 einen spritzigen Touch verleihen wollen!


Warum dein Huawei P30 mit „Green Lime“ von Glided perfekt aussieht:


🍋 Frisch & stylisch – Das knallige Limetten-Design macht dein Huawei P30 zu einem echten Eyecatcher.

📱 Perfekter Schutz für dein Huawei P30 – Stoßfest und kratzresistent, damit dein Huawei P30 sicher bleibt.

🎨 Brillante Farben für dein Huawei P30 – Glided sorgt für einen hochwertigen Druck mit leuchtenden Details.

👜 Schlank & handlich – Dein Huawei P30 bleibt leicht und komfortabel, während es mit Glided immer stylisch aussieht.

🎁 Das perfekte Geschenk für alle Huawei P30-Fans – Mit „Green Lime“ von Glided machst du jedem eine Freude!

Verpasse deinem Huawei P30 mit „Green Lime“ von Glided das ultimative Fresh-Upgrade! 🍋✨

Sichere dir jetzt die „Green Lime“-Hülle von Glided und mach dein Huawei P30 zum spritzigsten Begleiter! 📱🔥

FAQ



Informacije o izdelku

Kolekcije

Najdi najnovejše kolekcije

Narava ti je pri srcu?
Nam tudi.

Zato izdelamo tvojo Green Lime Huawei P30 etui za telefon šele ob nakupu. Tako zmanjšamo porabo virov in skupaj prispevamo k našem okolju.

Narava ti leži na srcu?
Nam prav tako.

Smo podjetje s sedežem v Nemčiji in dajemo velik pomen kakovosti in zadovoljstvu strank. Z našo lokalno storitvijo smo ti vedno na voljo z tvojo Green Lime Huawei P30 etuijem za telefon.

Tvoja Green Lime Glided-telefonka estetska in funkcionalnost združuje

Naši ovitki združujejo stilno zasnovo z robustno funkcionalnostjo. Ovitka Green Lime Huawei P30 varuje vaš pametni telefon zanesljivo in hkrati predstavlja eleganten izjav. Popolno za vse, ki cenijo kakovost in stil.

Druge ovitke za telefon za Huawei P30

Za vsak stil ima Glided nekaj!